• Faktury elektroniczne

Jako potwierdzenie transakcji otrzymają Państwo fakturę imienną (dla zakupów prywatnych) lub fakturę na firmę jeżeli oznaczą Państwo odpowiednie pole podczas zamówienia.

W trosce o środowisko oraz dla Państwa wygody stosujemy system faktur elektronicznych.

Jak to działa?

Faktura dostarczana jest drogą e-mailową na adres podany w zamówieniu. Faktury oraz faktury imienne wystawiamy automatycznie w formie elektronicznej na dane podane podczas zamówienia. Wysyłane są w momencie wysyłki paczki. Dokument nie jest dołączony do przesyłki.

Dlaczego faktura elektroniczna?

Korzystając z faktur elektronicznych minimalizujesz zużycie papieru oraz redukujesz ilość odpadów.

Faktura elektroniczna ma również inne zalety!

  • wygoda - żeby odebrać e-fakturę wystarczy Ci tylko dostęp do Internetu. Mając dostęp do swojego maila, fakturę masz zawsze pod ręką.
  • bezpieczeństwo - nie ma możliwości, byś zgubił fakturę. Możesz przechowywać ją na swojej skrzynce e-mail, dysku komputera lub zapisać na dowolnym nośniku.
  • porządek i oszczędność miejsca - nie musisz już gromadzić papierowych dokumentów, trzymać ich w teczkach czy segregatorach. Wszystkie faktury możesz zapisać w jednym folderze na swoim dysku.

Jeżeli chcą Państwo otrzymać dokument w formie papierowej prosimy o informację podczas składania zamówienia.

Czy wiesz, że:

Każdego roku w Polsce wystawianych jest około 1,5 mld faktur, do produkcji których trzeba wyciąć 255 tysięcy drzew, czyli 127,5 hektara lasu. Do ich wytworzenia potrzeba tyle energii, ile rocznie zużywa 60 tysięcy gospodarstw domowych, trzy razy więcej wody niż kupujemy rocznie w butelkach, a do atmosfery przedostaje się dziesięć razy więcej dwutlenku węgla niż w przypadku wystawienia e-faktury.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny