• O sklepie / o nas

sep_logo(1).jpg

 

Nasza firma zajmuje się produkcją naklejek, szablonów i dekoracji ściennych.

Do wytwarzania naklejek używamy tylko i wyłącznie najlepszych produktów dostępnych na rynku polskim i zagranicznym, znanych i renomowanych firm. Posiadamy nowoczesny, stale rozwijany park maszynowy, dzięki któremu naklejki wykonane są z najwyższą jakością i precyzją. Jakości naszych produktów można śmiało zaufać.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji dekoracji ściennych, zawsze chętnie dzielimy się wiedzą na ten temat i oferujemy doradztwo oraz pomoc w doborze wzornictwa, odpowiednich materiałów i technik.

Oferujemy najwyższą jakość usług, najlepsze markowe materiały, niskie ceny oraz błyskawiczny proces produkcyjny dzięki któremu zamówienie dotrze do Państwa szybko, bezpiecznie i na czas.

Cechuje nas dbałość o szczegóły, profesjonalizm i elastyczność. O Klienta dbamy na najwyższym poziomie, ponieważ najbardziej zależy nam na Państwa zadowoleniu z naszej pracy oraz finalnego jej produktu, który będzie zdobił Wasze mieszkania na co dzień.

Zapraszamy do zakupów i współpracy
zespół NaklejkiSwiata.pl

 

sep_ssl.jpg

 

Nasz sklep posiada bezpieczny certyfikat SSL. Pańswa zakupy oraz dane są w zwiażku z tym bezpieczne i chronione.

Mogą Państwo bezpiecznie dokonywać transakcji zakupowych zarówno bez rejestracji jak i z zarejestrowanego konta w naszym sklepie. W oby przypadkach zapewniamy, że Państwa dane są chronione w należyty sposób i w każdej chwili mają Państwo do nich wgląd tak jak to stanowią aktualne przepisy prawa. (Więcej w regulaminie sklepu)

 

sep_cert.jpg

 

Szczycimy się tym, że prowadzimy biznes w sposób przejżysty i uczciwy. Szanujemy prawa Kupujących, stosujemy się do przepisów prawa i dbamy o najwyższą jakość usług.

Mamy wieloletnie i bogate doświadczenie w handlu i usługach internetowych. Każdy Klient obsługiwany jest na najwyższym poziomie i według najwyższych standardów.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny